aboutus
qc profili

Imatec Digital Co.,Ltd quality control 2JIangsu Changba Group, gelişmiş Yalın Altı Sigma üretim yönetim modelini benimser ve ürünlerimizin ASTM veya diğerlerini karşılamasını veya hatta aşmasını sağlamak için US FDA QSR ve yönetim, üretim süreci ve kalite kontrolünde ISO9001, ISO13485 standardının gerekliliklerini sıkı bir şekilde takip eder. ülke standartları.sonuç birgrubumuzun tüm nitril eldivenler AB CE sertifikası, US FDA 510K mektubu ve CHEMO sertifikasına sahiptir.

1, Kalite Kontrol

Tüm üretimimiz boyunca kalite kontrol en önemli prosedürdür.Müşterilerin memnuniyeti ve rekabet gücü için kaliteyi sağlamak için, yalnızca mevcut en iyi hammaddeleri kullanırız..

 

1,Geldiğinde tüm malzemeleri inceleyin, müşterilerin gereksinimlerine uygun olduklarından emin olun
2. Yarı mamulleri inceleyin
3. Çevrimiçi kalite kontrolü
4. Nihai ürünlerin kalite kontrolü
5. Tüm malları paketlerken son kontrol.Bu aşamada başka bir sorun yoksa, QC'miz muayene raporunu düzenleyecek ve nakliye için yayınlayacaktır.  

 

H tedarik ediyoruzKaliteli hizmet, iyi eğitimli profesyonel satış ekibimiz yüksek kaliteli hizmet sunmak için her zaman hazırdır.

2. Kalite Güvencesi

Şirketimizin en önemli rekabet gücü "Kalite Güvencesi" dir.Kalite yönetimine çok daha fazla odaklanıyoruz. Şirket, ürünlerin yaratılmasında, aynı zamanda dürüstlüğün yaratılmasında da bir yerdir.Her müşteriye burada size her bir güvence sağlama ve kazan-kazan ortaklığı kurma konusunda saygı duyuyoruz.

 

 

 


 

Sertifikalar
İletişim bilgileri